+48 (12) 341 41 19

[email protected]

O firmie

Dystrybucja PRO Sp. z o. o. powstała w roku 2009 jako inicjatywa osób od wielu lat związanych z handlem i dystrybucją. W tym czasie firma realizował lub aktywnie uczestniczyła w wielu projektach mających na celu sprzedaż produktów różnych branż. Głównym obszarem działania firmy jest dystrybucja towarów na terenie Europy i Azji. W początkowym okresie najważniejszym partnerem Spółki była firma ABC Data – międzynarodowy dystrybutor produktów IT. Firma Dystrybucja PRO sukcesywnie rozwija kanały sprzedaży i realizuje coraz bardziej wymagające projekty.

 

Na przestrzeni ostatnich lat rynek sprzedaży i dystrybucji podlega szybkim zamianom. Firma Dystrybucja PRO korzysta z najnowo cześniejszych kanałów dystrybucji i sprzedaży.

 

Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy oraz podmiotów współpracujących ze Spółką pozwala na realizowanie sprzedaży bardzo różnych produktów. Chętnie podejmiemy współpracę z firmami potrzebującymi wsparcia w sprzedaży w różnym zakresie. Przez ostatnie lata uczestniczyliśmy lub nadal uczestniczymy w projektach dotyczących dystrybucji surowców przemysłowych, produktów spożywczych, IT w ponad 20 krajach. Chętnie pomożemy w zakresie naszych kompetencji. Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń skontaktujemy zagraniczne podmioty z zainteresowanymi współpracą firmami z Polski lub z zagranicy.

 

 

Jeżeli chcesz skorzystać z naszego wsparcia w zakresie sprzedaży towarów na terenie UE zapraszamy do kontaktu.

DystrybucjaPRO

ul. Rakowicka 1
31-511 Kraków

+48 (12) 341 41 19
+48 501 216 196